Download..

Kuyumculuk (Toptan, İmalat, Perakende, Pırlanta, Sarrafiye, Barkod Etiketleme vs.) ve Saat sektörüne yönelik hazırladığımız programlara buradan ulaşabilirsiniz. Ücretsiz indirip deneyebilir ve Videolar kısmından kullanım ile ilgili Eğitici videoları izleyebilirsiniz. Programları 1 Ay boyunca kullanabilirsiniz. Ancak kayıt sınırlaması ve bazı raporların bu demo versiyonunda kapatılmış olduğunu hatırlatırız.

Programlar Microsoft VB6 ile yazılmış olup Access Database kullanır. Aşağıda belirtilen fiyatlar haricinde gizli fiyatlandırma ve Yıllık yenileme, bakım gibi ücretleri yoktur.

Güncelleme ve Servis ücretlendirmesini görmek için tıklayınız.

Programlarımızın demo versiyonları zaman içinde sitemize yüklenecektir. Tüm yüklenecek programlar için, tıklayınız.

Kurulum Programları

Aşağıdaki ilgilendiğiniz programa ait kurulum dosyasını ilk önce bilgisayarınıza yükleyiniz. Bu sırada Antivirüs programları veya Windows 'Zararlı Yazılım' uyarısı verebilir. Bu yazılıma Güveniyorum seçenekleri kullanılarak yükleme başlatılır.Bu tür yüklemeler bilgisayarınızda 'Karşıdan Yüklemeler' klasörüne indirilir. Bu klasöre erişmek için ilk önce Başlat menüsünden 'Bilgisayarım' ifadesini tıklayınız, sonra 'Karşıdan Yüklemeler' klasörüne giderek 'SETUP_GOLDPROWIN_GL.exe dosyasını bulup çalıştırınız.